








260 ₴
Показати оптові ціни
Це кріплення для другої батареї призначене для збільшення часу польоту дронів, забезпечуючи надійну фіксацію та простоту встановлення. Ідеально сумісне з моделями DJI Mavic 3, включаючи версії 3 Cine, 3 Classic, 3 Pro, 3E (Enterprise) та 3T (Thermal), це кріплення є відмінним рішенням для професіоналів, які прагнуть збільшити час польоту своїх дронів.

Особливості та переваги:
Це кріплення – це не тільки спосіб збільшити час польоту, а й додаткову зручність для професійного використання дронів. Оптовим покупцям надаються знижки.
Все буде УКРАЇНА!
Нам довіряють
|
система скидання, система скидання вантажу, система доставки дроном, скидання дрона, універсальна система скидання вантажу, система для скидання вантажу з дрона, пластикова система скидання, комплектуючі для дронів, комплектуючі для FPV, система скидання для квадрокоптера, система скидання дрон, скід для дрона, система скиду для дрона, система скиду вог, система скиду для дрона аутел, система скиду для дрона autel, скід fpv, скід для коптера, зброс для дронів, система скиду для коптера, система сідів фпв, система скидів фпв, система скидів для fpv, запчастини для fpv, зброс для коптера, зброс для дрону, зброс для fpv, система сброса, система сброса груза, сброс дрона, универсальная система сброса груза, система для сброса груза с дрона, пластиковая система сброса, комплектующие для дронов, комплекующие для FPV
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAYAVU |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 28 г |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Системи скидання вантажу |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 83 мм |