




765 ₴
Показати оптові ціни
Комплект для коптера вартістю 765 грн розроблений для кріплення та транспортування вантажу, мінімізуючи люфти та вплив на польотні властивості. Він захищений від попадання липучки в лопаті та розрахований на роботу з великими навантаженнями, що робить його ідеальним для виконання спеціалізованих завдань.
Цей комплект призначений для безпечного транспортування та доставки вантажу з коптера. Завдяки регульованому хомуту та антивібраційним накладкам, система легко адаптується під різні розміри та типи вантажів, забезпечуючи надійну фіксацію та мінімізацію вібрацій. Багаторазове використання дозволяє застосовувати систему для виконання різних завдань, включаючи перетворення коптера в «бомбардувальник».
Комплект надійний, універсальний і надає можливість безпечної доставки вантажів, зберігаючи керованість та польотні характеристики коптера.
Нам довіряють
|
система скидання, система скидання вантажу, система доставки дроном, скидання дрона, універсальна система скидання вантажу, система для скидання вантажу з дрона, пластикова система скидання, комплектуючі для дронів, комплектуючі для FPV, система скидання для квадрокоптера, система скидання дрон, скід для дрона, система скиду для дрона, система скиду вог, система скиду для дрона аутел, система скиду для дрона autel, скід fpv, скід для коптера, зброс для дронів, система скиду для коптера, система сідів фпв, система скидів фпв, система скидів для fpv, запчастини для fpv, зброс для коптера, зброс для дрону, зброс для fpv, система сброса, система сброса груза, сброс дрона, универсальная система сброса груза, система для сброса груза с дрона, пластиковая система сброса, комплектующие для дронов, комплекующие для FPV
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAYAVU |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 60 г |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Системи скидання вантажу |
| Ширина | 105 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |