

100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴

Кріплення для планшетів з діагоналлю 6-7 дюймів призначене для встановлення на пульти керування дронами Autel EVO II. Це зручне рішення для використання планшета під час польотів, що забезпечує надійну фіксацію та комфорт при керуванні дроном.
Це кріплення ідеально підходить для користувачів дронів Autel EVO II, які воліють використовувати планшети 6-7 дюймів для кращого відображення даних та управління дроном. Кріплення забезпечує надійну фіксацію, залишаючи екран планшета доступним та зручним для використання під час польоту. Воно дозволяє з легкістю стежити за всіма показниками та керувати дроном з комфортом.
Для інших розмірів планшетів доступні варіації цього кріплення, щоб відповідати вашим індивідуальним потребам.
Нам довіряють
|
система скидання, система скидання вантажу, система доставки дроном, скидання дрона, універсальна система скидання вантажу, система для скидання вантажу з дрона, пластикова система скидання, комплектуючі для дронів, комплектуючі для FPV, система скидання для квадрокоптера, система скидання дрон, скід для дрона, система скиду для дрона, система скиду вог, система скиду для дрона аутел, система скиду для дрона autel, скід fpv, скід для коптера, зброс для дронів, система скиду для коптера, система сідів фпв, система скидів фпв, система скидів для fpv, запчастини для fpv, зброс для коптера, зброс для дрону, зброс для fpv, система сброса, система сброса груза, сброс дрона, универсальная система сброса груза, система для сброса груза с дрона, пластиковая система сброса, комплектующие для дронов, комплекующие для FPV
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAYAVU |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 12 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
| Тип | Корпус |